Fiszka zgłoszeniowa 1.0.


Jaki typ wsparcia wybierasz?

W ramach projektu możesz wybrać jeden z dwóch typów wsparcia:

- Ścieżka wsparcia typ I – wsparcie zapewniające uczestnikowi projektu spotkania z doradcą zawodowym w celu sporządzenia analizy potrzeb rozwojowych. Podpisywane są dwie umowy: umowa uczestnictwa i umowa wsparcia rozwojowego. Osoba zainteresowana projektem, na etapie składania fiszki i dostarczania dokumentów zgłoszeniowych, nie musi mieć wybranych usług rozwojowych, które chce zrealizować.

- Ścieżka wsparcia typ II – wsparcie z pominięciem analizy potrzeb rozwojowych. Podpisywana jest tylko jedna umowa w ramach projektu, tj. umowa wsparcia rozwojowego. Osoba zainteresowana Projektem, na etapie składania dokumentów zgłoszeniowych musi mieć wybrane usługi, których karty składa wraz z dokumentami zgłoszeniowymi.

Typ I
Ścieżka dłuższa z doradztwem zawodowym
Typ II
Ścieżka szybka bez doradztwa zawodowego

Kroki postępowania:


1.Wypełnij fiszkę elektronicznie.


2.Następnie kliknij „Pobierz”, aby zapisać ją w formacie PDF na swoim komputerze.

(Tylko tak zapisana fiszka zostanie prawidłowo przyjęta przez system.)


3. Pobraną fiszkę podpisz elektronicznie.

https://www.gov.pl/web/gov/podpisz-dokument-elektronicznie-wykorzystaj-podpis-zaufany


4. Gotowy dokument wyślij do nas na adres mailowy: fiszka6.6@ebi.org.pl


UWAGA! Przed wysłaniem fiszki sprawdź, czy prawidłowo uzupełniłeś/aś wszystkie dane.


Prosimy o staranne uzupełnienie każdego pytania w fiszce zgłoszeniowej.

Niepełne odpowiedzi mogą ograniczyć szanse na udział w projekcie.


Większość usług rozwojowych w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) prowadzi do nabycia kompetencji, nie kwalifikacji.

Jeśli nie masz pewności, że usługa prowadzi do nabycia kwalifikacji, prosimy nie deklarować w fiszce zgłoszeniowej spełnienia tego warunku.


Powodzenia!


Jeśli mieszkasz na terenie realizacji projektu (subregion zachodni województwa śląskiego) podaj stałe miejsce zamieszkania* To jest min. 3 miesiące przed złożeniem fiszki zgłoszeniowej do projektu, we wskazanym miejscu. Przez stałe zamieszkanie należy rozumieć zamieszkanie w określonej miejscowości pod oznaczonym adresem z zamiarem stałego pobytu. O miejscu zamieszkania decydują występujące łącznie dwie przesłanki faktyczne: przebywanie w znaczeniu fizycznym w określonej miejscowości i zamiar stałego pobytu. Na stałość pobytu w danej miejscowości wskazuje skupienie w niej życiowej aktywności, związanej z pracą czy rodziną.

Jeśli pracujesz na terenie realizacji projektu (subregion zachodni województwa śląskiego) podaj miejsce pracy (kod pocztowy oraz miejscowość głównej siedziby lub oddziału firmy, w której jesteś zatrudniony)

PYTANIA WIĄŻĄCE SIĘ Z MOŻLIWOŚCIĄ OTRZYMANIA PUNKTÓW

Jeżeli chcesz zdobyć punkty na etapie rekrutacji zgodnie z zapisami Regulaminu naboru do projektu (§ 2. Procedura rekrutacyjna do projektu), odpowiedz na poniższe pytania.

Pamiętaj, że zaznaczenie odpowiedzi „tak” w pytaniach 12-13 wiąże się z koniecznością dostarczenia na etapie składania formularza zgłoszeniowego odpowiedniego dokumentu potwierdzającego dany status. Jeżeli zaznaczysz odpowiedź przy którymkolwiek pytaniu, a nie dostarczysz wymaganych dokumentów, Twój wniosek o udział w projekcie zostanie odrzucony, a Ty nie zostaniesz zakwalifikowany/a do projektu.

Jeśli zaznaczysz odpowiedź „tak” w pytaniu14, a na etapie wyboru usługi nie będziesz spełniać tego warunku, to umowa uczestnictwa zostanie z Tobą rozwiązana. Dodatkowo wiedz, że Twój udział w usłudze musi zakończyć się pozytywnym wynikiem egzaminu i uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego nabycie kwalifikacji. W innym przypadku nie dofinansujemy wybranej przez Ciebie usługi.

UWAGA!
Zapoznaj się z katalogiem dokumentów wymienionych w § 2 ust. 7 pkt 1c Regulaminu naboru do projektu, którymi będziesz mógł potwierdzić przynależność do grupy osób w niekorzystnej sytuacji.

Jeśli spełniasz warunek f, tzn. jesteś osobą w wieku co najmniej 55 lat, nie ma konieczności dostarczania dokumentu potwierdzającego ten fakt – weryfikacja odbędzie się na podstawie podanego numeru PESEL i daty urodzenia.